Inicjator, organizator i główny sponsor 1 zawodów:
Zespół ultramaraton140.pl

 

Grzegorz: "Po 20 latach nikotynizmu rzuciłem to 10 stycznia 2007 r. Po 4 miesiącach waga dobijała 97 kg przy 180 cm wzrostu. Nieodżałowany trener i nauczyciel Marian Hrynczyszyn szczęśliwie potrafił zaszczepić mi kiedyś miłość do sportu. Kolejno marszobiegi, truchty, bieganie. W 2009 r. pierwszy maraton. Jednak do biegacza z przeciętną europejską średnią, utrzymującego formę maratońską przez kolejne 4 lata, po 4 maratonie dotarło, że nie zyska wiele na przebiegnięciu kolejnych 14 lub 44 maratonów - istnieje za to ryzyko przedwczesnego zużycia organizmu. Od 2011 r. biegam na nartach, z których czerpię przyjemność w ilości odwrotnie proporcjonalnej do opadów śniegu na Pomorzu. Zamiłowanie do długich dystansów i nart biegowych zapoczątkowało poszukiwania które zaowocowały w listopadzie 2014 r. zakupem pierwszych Skike model V8 Odtąd jestem entuzjastą nartorolek - pompowanych i sportowych - które pozwalają osiągnąć 3 najważniejsze cele: 1. dobrą kondycję przez cały rok 2. brak skutków ubocznych 3. przyjemność. Tym chcę się podzielić z ludźmi, dla których życie nie kończy się na oczekiwaniach i konsumpcji. W czerwcu 2016 r. ukończyłem certyfikowany kurs instruktorski Skike. Ponadto jestem miłośnikiem muzyki klasycznej i strzelectwa tarczowego. Gdyby nie brak warunków, ideałem sportu który chciałbym uprawiać byłby biathlon."   

Grzegorz

Radość organizatora po I Ultramaratonie Nartorolkowym 140 km

​Marzena: ​ "Nigdy nie jest za późno na sport; od 3 lat biegam na nartach, aktualnie wytrwale zgłębiam tajniki techniki klasycznej na nartorolkach.  Zamiłowanie do natury i środowiska w połączeniu z naturalnością anatomii kroku w CT kieruje mnie na nartorolkowe trasy.  Biegam rekreacyjnie i jestem wtedy szczęśliwa!"

Trening 03 5

Marzena: ten stan ducha moze zwiastować wyłącznie jedno - trening nartorolkowy!

Klaudia: "W ostatnich latach zaliczyłam kilka biegów ulicznych na 10 km: jestem aktywną sportowo studentką. Sport pozwala mi zachować formę potrzebną w życiu i  w modelingu, którym okazjonalnie się zajmuję. Od kilku miesięcy wchodzę w świat nartorolek klasycznych - jest ok! Do zobaczenia na wspólnych treningach!"

Trening 03 6

Klaudia: Panie fotograf, działaj pan... biega się czy nie?

Daniel​: "Służę w Marynarce Wojennej w 43 Batalionie Saperów. Jestem także nurkiem więc muszę być fit  i lubię to! Po klasycznym maratonie 42.195m wiem, że ambitny cel = planowanie i  systematyczność. Kibicuję wszystkim nartorolkarzom, czekamy na Was na kolejnym ultramaratonie." 

Daniel nurki

Zespół nurków MW w akcji: po prawej Daniel.

Drogi Narciarzu i Nartorolkarzu!

Ta strona jest o Was i dla Was. Jakkolwiek dokładamy starań, by dobrze Wam służyła, nie jesteśmy nieomylni. Otwarci na uwagi i propozycje - za które z góry dziękujemy - zapraszamy do współpracy i wspólnej aktywności!

 

pozdrawiamy

Zespół ultramaraton140.pl 

 

 

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie zawartości strony lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli strony jest zabronione.

Gdzie działamy?

Organizacja ultramaratonów i maratonów na nartorolkach, treningi oraz jazdy rekreacyjne organizowane są przez nas na Pomorzu, w okolicach Wejherowa, Gdyni i Gdańska.

Miejsce

Polska, woj. pomorskie
Wejherowo

Telefon

+48660071889